Lucigen-Epicenter-BioSearch Technologies

RapiDxFire Termostabilna odwrotna transkryptaza (RT) 

 1. Przeprowadza szybką i wydajną syntezę pierwszej nici cDNA w wyższej temperaturze niż standardowa RT oparta na AMV i MMLV.
 2. RT są używane do amplifikacji DNA w połączeniu z qPCR lub metodami amplifikacji izotermicznej w celu wykrycia i identyfikacji wirusów RNA, takich jak Zika, Ebola i różne wirusy grypy.
 3. RapiDxFire jest niezwykle aktywny w wysokich temperaturach 55-80 ° C
 4. Bardzo czuła – wykrywa zaledwie 100 kopii RNA w dwuetapowym teście RT-qPCR
 5. Stabilny w temperaturze pokojowej i kompatybilny z Lyo
 6. Ten nowy enzym został odkryty i wyizolowany z naturalnej bakterii Heat Geiser

Sondy Stellaris FISH – technologie biosearch

 1. Stellaris® RNA FISH to metoda wizualizacji RNA, która umożliwia jednoczesne wykrywanie, lokalizację i oznaczanie ilościowe poszczególnych cząsteczek mRNA na poziomie komórkowym w ustalonych próbkach. Ta nowatorska technologia RNA FISH stanowi szybką i łatwą w użyciu metodę uzyskiwania rozstrzygających wyników poprzez przekonujące obrazy ekspresji RNA.
 2. Stellaris DesignReady RNA Testy na wielu różnych gatunkach, takich jak ssaki, owady, rośliny, robaki, drożdże, danio pręgowany, wirusy, ptaki, grzyby,… eo są dostępne w ShipReady.
 3. Tysiące profesjonalnie zaprojektowanych testów z wyborem różnorodnych barwników gwarantowało wysoką specyficzność projektu popartą analizą bioinformatyczną.
 4. Zestawy kontroli ShipReady Assays-Postive z barwnikami Quasar 570 lub Quasar 670 są dostępne jako sprawdzone kontrole. 
 5. Dowiedz się więcej o najlepiej dopasowanych elementach sterujących w internetowym przewodniku doboru  www.biosearchtech.com / rnafish

Lucigen-epicenter

LavaLAMP ™ DNA Master Mix »  

Uprość reakcję LAMP (amplifikacja za pośrednictwem pętli) konfigurowaną za pomocą tej łatwej w użyciu, czułej i termostabilnej głównej mieszanki DNA LAMP. (nr kat. 30066-1)

 • Amplifikacja izotermiczna za pośrednictwem pętli (LAMP): Ułatwia prowadzenie reakcji amplifikacji w trudnych warunkach testowych, umożliwiając użycie poza zaawansowanym technologicznie laboratorium.
 • Format Master Mix: upraszcza konfigurację reakcji i minimalizuje optymalizację wymaganą do uzyskania najlepszych wyników testu.
 • Wysoka stabilność termiczna: Wysoce termostabilny enzym (do 90 ° C przez 5 min) umożliwia wstępne podgrzanie reakcji zawierających oczyszczony docelowy DNA, co w zależności od celu może zwiększyć czułość testu i skrócić czas uzyskania wyników.
 • Podwyższona temperatura reakcji LAMP (68-74 ° C): Poprawia specyficzność startera i zmniejsza amplifikację tła w zależności od docelowego DNA.
 • Kompatybilny z liofilizacją: umożliwia generowanie stabilnych w temperaturze pokojowej zestawów testowych poprzez liofilizację.

Endura ™ dla bibliotek CRISPR GeCKO »
Cells of Choice for Lentiviral CRISPR Protocol. (Nr kat. 60242-1)

 • Lepsza stabilność lentiwirusowa
 • Odporny na rekombinację
 • Najwyższa wydajność budowy biblioteki GeCKO
 • Zalecane w  protokole Lentiviral CRISPR  
 • Dostępne również jako komórki kompetentne chemicznie do użytku poza biblioteką z wektorami lentiwirusowymi